Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Fryzura i makijaż na ślub cywilny

Fryzura i makijaż Panny Młodej

Oprócz formalności ślubnych wymaganych przez USC przyszli Państwo Młodzi muszą zadbać także o przyjęcie weselne oraz swój wyjątkowy wygląd. Ta ostatnia kwestia jest szczególnie ważna dla kobiet, które starannie obmyślają swoje stroje, fryzury i makijaże.

Z pewnością najistotniejsza sprawa to znalezienie odpowiedniej kreacji, ale kiedy już się to uda trzeba dobrać do niej fryzurę. Zwykle przyszła Panna Młoda umawia się najpierw do salonu fryzjerskiego na zrobienie próbnej fryzury. Dzięki temu można spokojnie się zastanowić w czym będzie jej najlepiej. Bardzo popularne są oczywiście koki. Jest to zgrabna i elegancka fryzura, która umożliwia również użycie różnych ozdób do włosów, czy wpięcie do nich kwiatów. Kok może być całkiem niski, wysoki, boczny itd. Inna propozycja to rozpuszczone i pofalowane włosy. Wymagają one oczywiście odpowiedniego ułożenia oraz profesjonalnego podniesienia u nasady, aby pozostały na długo puszyste.  Krótkie włosy można również układać na różne ciekawe sposoby. Nowoczesne pianki, żele i lakiery doskonale utrwalają wszelkie stylizacje. Oczywiście wizyta u fryzjera nie jest koniecznością. Jeśli przyszła Panna Młoda ufa bardziej swojej przyjaciółce może się uczesać i pomalować przed ślubem właśnie z jej pomocą. Będzie to jeden z istotnych obowiązków świadkowej.

Jak powinien wyglądać ślubny makijaż? Oczywiście trzeba go dobrać kolorystycznie do sukienki i dodatków. Oprócz tego, że makijaż ma być bardzo ładny, szczególnie ważna jest jego trwałość. W końcu chodzi o to, żeby przetrwał w dobrym stanie ceremonie i życzenia, które mogą być wzruszające, a następnie całe przyjęcie weselne. Idealny makijaż pozwoli też na uzyskanie lepszego efektu jeśli chodzi o zdjęcia. Na ślubie i weselu robi się ich naprawdę dużo. Z pewnością ślubny make-up nie powinien być zbyt mocny. Jeśli ktoś naprawdę potrafi robić makijaż, to zwykle po kilkunastominutowych zmaganiach z podkładem, pudrem, kredkami, cieniami  tuszem twarz wygląda pięknie oraz świeżo, i prawie nie widać ilości użytych kosmetyków. Jest to szczególnie ważne, jeśli kobieta nie maluje się za bardzo na co dzień. Zbyt intensywny makijaż ślubny będzie wyglądał wtedy wyjątkowo nienaturalnie.