Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jaka suknia na ślub cywilny?

Eleganckie suknie na ślub cywilny

Naprawdę nic nie stoi ma przeszkodzie, aby ślub cywilny był piękny. Po pierwsze można zorganizować ceremonię ślubną w plenerze, bo wystarczy zgoda kierownika USC. Po drugie warto wyjątkowo i pięknie się ubrać. Dotyczy to przede wszystkim sukni Panny Młodej.

Z pewnością wybór kreacji na ślub cywilny jest dosyć dowolny. Ważne jest to, aby była ona elegancka, a reszta zależy już od przyszłej Panny Młodej, jej koncepcji, gustu i upodobań. Niektóre panie decydują się na długie, wspaniałe suknie, które z powodzeniem mogłyby ubrać także na ślub kościelny. W końcu dzień zawarcia związku małżeńskiego ma być wspaniały i jedyny w swoim rodzaju. Natomiast suknia może być biała, ale wcale nie musi. Z reguły unika się zbyt ciemnych kolorów. Są one przeznaczone raczej na smutne okazje, a ślub ma być jak najbardziej radosny. Oczywiście sporo kobiet zakłada na ślub cywilny proste i niedługie sukienki. Jeśli tylko w takich właśnie fasonach czują się najlepiej, to z pewnością ich wybór jest trafny. Z pewnością można polecić sukienki z lekkich materiałów i na ramiączkach, na które można ubrać żakiet. Natomiast chodzi też o to, aby kreacja była wygodna do tańczenia, bo zwykle po ślubie cywilnym również odbywa się przyjęcie weselne. Bardzo ważne jest także wybranie odpowiednich dodatków do sukienki. Buty, torebka, biżuteria – to wszystko powinno być dopełnieniem kreacji ślubnej i stanowić z nią wspaniała całość. Dopracowany wygląd jest ważny również z takiego względu, że podczas ślubu i wesela robionych jest mnóstwo zdjęć, które będą cenną pamiątką.

Jeśli chodzi o strój Pana Młodego, to zazwyczaj jest to oczywiście garnitur. Czarny garnitur wygląda elegancko i może być używany potem podczas różnych okazji, a nawet do pracy. Koszula oraz dodatki powinny współgrać z kreacją Panny Młodej. Wówczas para będzie dobrana również wizualnie. Oczywiście wymaga to zdradzenia wcześniej przez kobietę, w czym wystąpi na ceremonii. Jednak obecnie niewiele osób wierzy w przesąd, że przyszły mąż nie powinien widzieć sukni ślubnej.